KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6148376

nr 614 8376

Blandteknik

Signerad OT, Olof Thunman (1879-1944), "Vandraren", Skrivet baksida: Till Gunilla Thunman Med dedikation från faster Carin, 70x96

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 7 december 2009
kl 17:25:40